Kush ka me teper uje, bora apo shiu?

Shko poshtë

Kush ka me teper uje, bora apo shiu?

Mesazh  erandi prej Thu Jan 20, 2011 1:32 pm

Po interesant! Sipas kesaj qe po e lexoje, studiuesit e poleve te tokes, nganjeher, kur kane etje e nuk kane uje, marrin boren dhe e shkrijin. Deri sa po u mbushka sahani me uje, si duket i paskan duart dhe durimin e nxene me bore per nje kohe te gjate. Si do qe te jete, sipas tyre, po shkruan se per te perfituar nje gote uje paskan nevoje se paku 10 gota te mbushura me bore Very Happy
avatar
erandi
Admin

Numri i postimeve : 22
Join date : 19/01/2011

Shiko profilin e anëtarit http://erandi.taro.tv

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi